Zamknij
1
ORŁY Aktywnosci Fizycznej
Live chat
1
Dalej
Dalej
Dalej
Dalej
Zamknij
Zamknij
Strona główna
Laureaci
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lista miejscowości
Kontakt
Zasady
Regulamin
Zgłoś się
Inne branże
Orły Sportu
Orly
Orły BHP
Orły Branży Budowlanej
Orły Branży Ślubnej
Orły Cukiernictwa
Orły Czystości
Orły Edukacji
Orły Elektryki
Orły Farmacji
Orły Fryzjerstwa
Orły Gastronomii
Orły Handlu
Orły Hurtownictwa
Orły Hydrauliki
Orły Instalatorstwa
Orły Jubilerstwa
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Księgarstwa
Orły Kształcenia
Orły Łazienek
Orły Meblarstwa
Orły Medycyny
Orły Motoryzacji
Orły Nieruchomości
Orły Ochrony
Orły Ogrodnictwa
Orły Okien i Drzwi
Orly GSM
Orły Branży Dziecięcej
Orły Branży Funeralnej
Orły E-Handlu
Orły Edukacji
Orły Gastronomii
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Meblarstwa
Orły Mody
Orły Szewstwa
Orły Łazienek
Orły Oświetlenia
Orły Piekarnictwa
Orły Poligrafii
Orły RTV AGD
Orły Recyklingu
Orły Rozrywki
Orły Stolarstwa
Orły Stomatologii
Orły Szewstwa
Orły Szklarstwa
Orły Tapicerstwa
Orły Tłumaczeń
Orły Transportu
Orły Turystyki
Orły Ubezpieczeń
Orły Zegarmistrzostwa
Orły Administracji
Orły Branży Rowerowej
Orły Florystyki
Orły Fotografii
Orły Kamieniarstwa
Orły Nauki Jazdy
Orły Optyki
Orły Prawa
Orły Rachunkowości
Orły Weterynarii
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
ROMANIA
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
Siłownie, Fitness, Trenerzy personalni - powiat średzki
oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły
Miasto
Powiat
Szukaj
Orły Aktywnosci Fizycznej
Siłownie, Fitness, Trenerzy personalni - powiat średzki
Laureaci
2023
2018
2019
2020
2021
2022
I
Miejsce
Kuźnia Twoje Centrum Fitness Środa
9.9
II
Miejsce
Body Expert Marta Grześkiewicz
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
III
Miejsce
Kuźnia Twoje Centrum Fitness Zaniemyśl
9.8
Laureaci
Pływalnia Miejska w Środzie Wielkopolskiej
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
GRAND Fitness
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Kuźnia Twoje Centrum Fitness Środa
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.3
Laureaci
SZTOS Fit Ew Biskup Ewelina
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Rafał Jaśkowiak Trener Personalny
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.3
Laureaci
Mental & Motion Maciej Mielcarek
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.2
Laureaci
Uczniowski Klub Żeglarski "Środa"
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Folwark Konny Hermanów
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
Fit-Planet Środa
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
Stajnia Podgaj
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.2
Laureaci
Kyokushin Karate Nowe Miasto nad Wartą
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Orange Fitness KLUB
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Vita Zhurbeko - Trener Personalny
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.9
Laureaci
Centrum Sportu i Rekreacji Stadion Średzki
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Kasia Jung - Salsation Instructor / Instruktor Fitness / Trener Personalny
8.6
Laureaci
Sport Team
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.9
Laureaci
Szkoła Tańca i Fitnessu Lafitnessclub
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.7